Moja práca je určená tým, ktorí vnímajú potrebu starať sa nielen o svoj zvonkajšok, ale i o svoje vnútro. Zvonkajšok často reflektuje to, ako sa cítime vo vnútri. Upriamenie láskavej vnímavosti nám samým, v spojení s cvičeniami Qi Gong nás učia vnímať a pochopiť vlastné telo a zobudiť jeho samoliečivú silu.

Moja ponuka je pre ľudí, rodiny a skupiny, ktorí majú chuť sa zastaviť a nadobnúť schopnosť nenechať sa pohltiť virvarom každodennosti. Hoci sa to tak nemusí zdať, toto je schopnosť, ktorá sa dá vytrvalým tréningom naučiť. )

Mojou pracovnou filozofiou je, že každý postupuje vo svojom tempe a spôsobom, ktorý mu vyhovuje. Mojou úlohou je navigovať a sprevádzať Váš proces.

Každý/á z nás je individuálny/a a môže mať rôzne priority. Alebo lepšie povedané dvere do spoločného priestoru.

Ak, vnímate, že ste súčasťou sveta okolo Vás, a osud tohto sveta Vám nie je ľahostajný

a
… zaujímajú Vás environmentálne témy a témy prírode-blízkeho a zároveň zdravotného životného štýlu. Neviete ako a kde začať alebo, ktorá z mnohých možností Vám naozaj vyhovuje. Chcete sa dozvedieť ako by ste mohli práve Vy, Vaša rodina, alebo tím žiť environmentálnejšie v každodennom živote. Ste pripravený/á si začať vytvárať túto cestu.

a/ alebo

… ste na ceste vnútronej transformácie pre zlepšenie Vášho zdravia, súzvuku s okolím, alebo vzťahu k sebe. Možno je Vaša cesta pohyb, možno meditácia čínskej tradície. Či už preferujete skupinové kurzy alebo inidviduálny coaching , máte odvahu začať a ísť.

Ak ste odpovedali aspoň raz áno, prosím, vstúpte!

Nature Reconnection je metóda, ktorá nás učí súzvuku a zmieru s neustále meniacim svetom okolo nás.
Je určená pre tých, ktorí vedia, že teraz je ten správny čas ísť vlastnou cestou.